Firma INNVIGO zaprasza na Wirtualne Dni Pola. Będą one wyjątkowe, ponieważ tym razem odbędą się przez Internet. 18 czerwca, rolnik z każdego zakątka Polski, będzie mógł uczestniczyć w transmisjach na żywo i obejrzeć relacje z poletek doświadczalnych w całej Polsce oraz poznać efekty stosowania najnowszych technologii, rekomendowanych m.in. w uprawie pszenicy ozimej i rzepaku ozimego.

INNVIGO to polski producent środków ochrony roślin, który stawia na wysokie jakościowo produkty, które chronią uprawy i zwiększają plony przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Nazwa firmy doskonale odzwierciedla podejście firmy do rozwoju biznesu: INNVIGO to innowacja, energia, wigor, zaangażowanie i zapał do działania.

Od jakiegoś czasu w firmie trwają przygotowania do zaplanowanych transmisji. 

- Testujemy sprzęt, ustawiamy nasze studio i ćwiczymy kwestie.
A wszystko po to, aby sprawnie zaprezentować Państwu relacje z naszych poletek doświadczalnych – pisze organizator na swoim fanpage’u na Facebooku.

-18 czerwca o godzinie 10 odbędzie się transmisja LIVE podczas której poznacie m.in. nasze rekomendacje dot. jesiennych technologii zwalczania chwastów w rzepaku oraz pszenicy. Bądźcie z nami, komentujcie i zadawajcie pytania naszym ekspertom. Podczas transmisji do wygrania będą vouchery do 4* hotelu Amazonka w Ciechocinku – pisze.

– Stało się to już tradycją, że w czerwcu każdego roku zapraszamy rolników z całej Polski na Dni Pola z INNVIGO. Jest to okazja, żeby w praktyce przedstawić nasze preparaty i technologie, stosowane kombinacje, a przede wszystkim zaprezentować ich działanie w poszczególnych uprawach. Mówi się, że w rolnictwie każdy sezon jest wyjątkowy – i taki właśnie jest rok 2020, chociaż tym razem nie tylko ze względu na warunki atmosferyczne – stwierdza Krzysztof Golec, Prezes Zarządu INNVIGO.

– Ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych gości i pracowników, tym razem nie spotkamy się osobiście na poletkach doświadczalnych, gdzie testowaliśmy rozwiązania, które następnie możemy rekomendować klientom. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom każdy będzie mógł odwiedzić nasze lokalizacje, dowiedzieć się, jaki jest stan tamtejszych upraw, i poznać najnowsze zalecenia specjalistów. Zachęcam do oglądania relacji na żywo, czyli 18 czerwca o godz. 10.00, oraz do zapoznania się z dodatkowymi materiałami wideo, w których omawiamy wyniki obserwacji ze wszystkich naszych kompleksów doświadczalnych.

Gdzie firma INNVIGO będzie realizować doświadczenia na poletkach?

•w Urbanowicach (woj. opolskie)
•w Radostowie (woj. pomorskie)
•w Rozbitym Kamieniu (woj. Mazowieckie
•w Chlewiskach (woj. wielkopolskie)
•w Hulczu (woj. lubelskie)

Gdzie można obejrzeć transmisję?

– Na platformie doświadczalnej INNVIGO prezentujemy cały pakiet rozwiązań, które już oferujemy naszym klientom oraz które będziemy wprowadzać w najbliższej przyszłości. Technologie te obejmują zarówno ochronę insektycydową, fungicydową, herbicydową, jak i regulatory wzrostu. Dotyczą wszystkich najważniejszych upraw w Polsce, czyli pszenicy ozimej, rzepaku ozimego, buraków cukrowych, kukurydzy i jęczmienia jarego. Na szczególną uwagę zasługują relacje z lokalizacji w Chlewiskach i Urbanowicach, gdyż tam wdrażane były wszystkie najważniejsze rozwiązania – podkreśla Andrzej Borychowski z działu Badań i Rozwoju, koordynator doświadczeń demonstracyjno-wdrożeniowych.

Wszystkie nagrania będą dostępne po zakończeniu transmisji online na stronie: www.innvigo.com/dnipola.


Źródło: agrofakt.pl