Użytkownicy gospodarstw rolnych objętych Powszechnym Spisem Rolnym 2020, którzy spisali się samodzielnie poprzez aplikację, mogą wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są laptopy, tablety oraz dyski przenośne – w sumie ponad 500 cennych nagród rzeczowych.

Kto może wziąć udział w loterii Powszechnego Spisu Rolnego?

Osoby, które spisały się przez Internet i zadeklarowały chęć wzięcia udziału w Loterii Powszechnego Spisu Rolnego 2020, otrzymają na wskazany przez siebie adres e-mail unikalny kod upoważniający do wzięcia udziału w loterii. Otrzymano kod trzeba zarejestrować na stronie internetowej loterii od 1 października do 22 listopada.

Losowania nagród

W ramach loterii zostaną przeprowadzone 3 losowania nagród w terminach: 20 października, 3 listopada, 23 listopada. Podczas dwóch pierwszych losowań, losowane będą tablety (88 szt.) i przenośne dyski twarde (400 szt.). Trzecie losowanie, w którym wszystkie unikalne kody będą miały szanse na wygraną, obejmie nagrody główne, czyli 20 laptopów. Każde losowanie będzie relacjonowane za pośrednictwem mediów społecznościowych Głównego Urzędu Statystycznego.

Gdzie można obejrzeć losowanie?

Transmisje losowań będą dostępne na kanałach:

https://www.facebook.com/GlownyUrzadStatystyczny
https://www.youtube.com/channel/UC0wiQMElFgYszpAoYgTnXtg

Co jeśli nie twój kod nie zostanie wylosowany?

jeśli Twój kod nie został wylosowany, masz szansę w kolejnym losowaniu, ponieważ kod wróci do puli.

Czym jest kod rezerwowy?

Poza pulą zwycięskich kodów losowana jest pula kodów rezerwowych. Jeśli właściciel zwycięskiego kodu nie dopełni formalności wskazanych w regulaminie, prawo do nagrody przechodzi na właściciela kodu rezerwowego.

W jaki sposób zwycięzcy dostaną informację o wygranej?

Laureaci loterii  otrzymają informacje od organizatora loterii poprzez wiadomość SMS i/lub telefonicznie.

Co robić w przypadku wygranej?

W przypadku wygranej każdy laureat będzie poproszony o wypełnienie i podpisanie oświadczenia o byciu użytkownikiem gospodarstwa rolnego objętym Powszechnym Spisem Rolnym 2020. Co więcej, laureaci, którzy zaznaczyli zgodę na publikację wizerunku mogą zostać poproszeni o wysłanie zdjęć z nagrodami i podpisanie zgody na publikację wizerunku.Źródło: https://loteria.spisrolny.gov.pl/