Firma Pronar zachęca wszystkich gospodarzy i rolników do udziału w konkursie ,, Jeśli przyczepa, to Pronar”.  Do wygrania jest ponad 30 wartościowych nagród na czele z przyczepą rolniczą PT606, wraz  z dodatkowym wyposażeniem. Poza rolniczymi maszynami i sprzętami, zwycięzcy mogą wygrać rower górski, tablet, a nawet loty szybowcem nad Narwią. Przeczytaj, by dowiedzieć się, jakie zadanie konkursowe należy wykonać, by wygrać jedną z wartościowych nagród!

Jak długo trwa konkurs?

Konkurs rozpoczął się 7 lipca, a ostatnie zgłoszenia przyjmowane są do 21 listopada. 

Co jest nagrodą główną?

Nagrodą główną, która zostanie wręczona podczas grudniowej gali w Narwi jest przyczepa PT606 z dodatkowym wyposażeniem: nadstawami, rolowaną plandeką ze stelażem – z odkładaną rurą centralną i bocznymi podpierającymi, balkonem do obsługi plandeki oraz rynną do szybra zsypowego. Wartość rynkowa nagrody przekracza 50.000 zł.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każda osoba (np. rolnik) lub firma – warunkiem jest zakup maszyn Pronar na kwotę od 10 000 zł (netto) w złożonym zamówieniu.

Jakie zadanie musi wykonać uczestnik konkursu?

Wypełnić formularz, w którym poza danymi i ankietą znajduje się miejsce na wymyślone przez uczestników hasło promocyjne marki Pronar. Najlepsze oceni i nagrodzi Kapituła Konkursu.

Jak otrzymać formularz konkursowy?

Diler lub Fabryczny Punkt Sprzedaży Pronar musi dostarczyć kopertę z maszynami przy odbiorze maszyn.

Czy trzeba wysłać zgłoszenie konkursowe?

Dealerzy oraz Fabryczne Punkty Sprzedaży odbiorą wypełnione formularze od uczestników i przekażą do siedziby Pronar Sp. z o.o.

Jak długo laureaci będą musieli czekać na ogłoszenie wyników?

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi z początkiem grudnia. Wówczas Kapituła Konkursu wyłoni najlepsze hasła, po czym Pronar Sp. z o.o. skontaktuje się bezpośrednio z laureatami.

Kiedy zwycięzcy otrzymają nagrody?

Pod koniec grudnia odbędzie się uroczysta gala w siedzibie Pronar Sp. z o.o. w Narwi, podczas której dojdzie do przekazania nagród.