Nowy konfigurator marki New Holland jest już dostępny online. Rolnicy mogą wybierać spośród setek opcji i dziesiątek modeli. Teraz możesz spokojnie dopasować maszynę do swoich wymagań i potrzeb.

Konfigurator maszyn dostępny jest 24 godziny na dobę i dzięki temu, że jest online, można korzystać z niego z dowolnego miejsca na ziemi. 

Jakie maszyny można konfigurować?

Konfigurator online obejmuje wszystkie maszyny z kategorii  ciągników, kombajnów zbożowych i heder, pras, sieczkarni samobieżnych, lekkich maszyn budowlanych, maszyn towarzyszące i innych specjalistycznych maszyn rolniczych. 

W jednym miejscu można dokonać konfiguracji wymarzonej maszyny i skontaktować się z lokalnym Dealerem New Holland, który przedstawi dedykowaną ofertę, dostosowaną do potrzeb rolnika.

Konfigurator pozwala na przeglądanie wszystkich dostępnych produktów na polskim rynku. Intuicyjny interfejs poprowadzi nowego użytkownika, rozpoczynając od wskazania żądanego segmentu produktu – na przykład kombajnów lub ciągników – a następnie wyboru serii i wreszcie konkretnego modelu. 

Strona związana z konkretnym modelem oferuje serię rozwijanych menu dotyczących silnika, hydrauliki, kabiny itp., w których można zapoznać się z dostępnymi opcjami i w ostateczności wybrać tę najbardziej odpowiednią dla siebie. 

„W dzisiejszych czasach Klienci koncentrują się na własnym zakresie działalności i chcą spersonalizować swoje maszyny zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami. Po wysłuchaniu szczegółowych potrzeb naszych Klientów, postanowiliśmy udostępnić im to potężne narzędzie jakim jest konfigurator online, aby spełnić ich oczekiwania. W ten sposób Klienci mogą rozważyć wszystkie dostępne opcje, a jednocześnie utrzymać dotychczasowe relacje z lokalnym Dealerem New Holland.” – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland Agriculture Polska.

Źródło: agronews.com.pl