Zakupy internetowe w rolnictwie

 • Dodano:
Drogi Rolniku :) 🐄 🥛 Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne o profilu hodowli bydła i/lub produkcji mleka, Twoje zdanie będzie dla nas cenną wskazówką do dalszego rozwoju. Przygotowaliśmy ok. 10 minutową, ANONIMOWĄ ankietę dotyczącą ZAKUPÓW ONLINE W ROLNICTWIE. ➡️https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=-NCR02J6OkK4J2HuOKtfk4U2bpqDf3ZGss7gQm501ENUNVJQOE0zQkhJTFEzT0Y2Q1pZRVBCR0JNMy4u Zarówno cyfryzacja gospodarstw mlecznych, jak i ukierunkowane żywienie bydła stanowią dla nas podstawę nowoczesnego rolnictwa. Nowoczesne rolnictwo z jego niezliczonymi możliwościami i coraz większą liczbą cyfrowych zastosowań niesie ze sobą wiele nowych rozwiązań, ale także wiele pytań. Jednym z nich są zakupy produktów i podstawowe usługi realizowane zdalnie przez Internet. Aby było szybciej, wygodniej, transparentnie, lecz nadal profesjonalnie. Będziemy wdzięczni, że pomagasz nam budować przyszłość rolnictwa.

Odpowiedzi (2)

  • anonim
  • odpowiedział:
  Warto pamiętać, że zakupy w internecie nadal są obłożone bardzo wielkim ryzykiem. Prywatnie jestem bardzo zadowolony uczciwością oraz profesjonalizmem sklepu internetewego Dropplant, którego artykuły do nawadniania pól i ogrodów naprawdę się zwracają! https://sklep.dropplant.com.pl/
  Przydatne?
  • anonim
  • odpowiedział:
  Warto uważać na zakupy w rolnictwie, ponieważ można się natknąć na wiele przekrętów, a i też fakt rosnących cen zarówno maszyn rolniczych jak i saletry potasowej nie ułatwia sprawy.
  Przydatne?
więcej ogłoszeń