Potrzebuje porady odnośnie zakupu nowego ciągnika o mocy 110KM

  • Dodano:
Cześć, mam pytanie jaki ciągnik kupić? Potrzebuje taki ciągnik, który będzie zwrotny, oszczędny i żeby nie zaprzyjaźniać się z serwisem :) Proszę o sugestię co do marki jak również modelu. Z góry dzięki.

Odpowiedzi (9)

  • 1 zadane pytanie
    7 odpowiedzi
    Ja bym ci Polecił Polski Dobry traktor jest to Ursus 1224 bez awarii i będziesz nim działał dłuższe lata ;) . Pozdrawiam
    Najbardziej przydatna odpowiedź
    Przydatne?
  • 0 zadanych pytań
    1 odpowiedź
    zetora nie polecam chociaż miałem ale to był inny model bo 11441 a co do tych nowych to filter czastek stałych go zniszczył tak jak Jd i inne co je mają a zetor u nas to był przez 10 lat i nigdy nie stał na serwisie jedynie przyjezdzali do niego na przeglad a potem to juz sami sobie je robilismy bo prosto i wygodnie było :) a skoro mówisz ze masz 200 tys netto to najpierw wez kilka marek na testy i wtedy ocenisz który najlepiej wyszedł poleciłbym Ci Deutza ale to juz wyższa cena no i wiecej elektroniki ;) pozdrawiam.
    Przydatne?
    • anonim
    • odpowiedział:
    110 km to już sporo mocy. Do jakich prac i na ilu ha bedziesz go wykorzystywal?
    Przydatne?
  • 0 zadanych pytań
    2 odpowiedzi
    • jakub
    • odpowiedział:
    Kup Zetora.Cena przystępna, i praktycznie bez elektroniki.
    Przydatne?
  • 3 zadane pytania
    2 odpowiedzi
    Ciągnik potrzebny do produkcji zwierzęcej i żeby pociągną 4 obrotowe przy orce.
    Przydatne?
  • 1 zadane pytanie
    6 odpowiedzi
    Za nieco ponad 200 tyś. zł dostaniesz ciągnik John Deere serii 6 M.
    Przydatne?
  • 2 zadane pytania
    16 odpowiedzi
    • Mike
    • odpowiedział:
    A ja poleciłbym używanego Claasa lub nowszą Valtrę - bardzo dobrze się spisują, duży wybór modeli, serwis też ok, szczególnie Claasa.
    Przydatne?
  • 3 zadane pytania
    2 odpowiedzi
    Budżetem dysponuje do 200 tys. netto. A ciągnik ma być praktyczny a nie naszpikowany elektroniką :)
    Przydatne?
    • anonim
    • odpowiedział:
    A jakim budżetem dysponujesz? bo tak to mozemy proponowac najnowsze modele za 300k lub stare maszyny za 30k :p
    Przydatne?
więcej ogłoszeń